FAQ
Tania WWW - najczęściej zadawane pytania

TANIA WWW to serwis internetowy, w którym można kupić usługę stworzenia strony internetowej na własne potrzeby z wykorzystaniem szablonu wybranego z dostępnej oferty. Materiały – teksty, zdjęcia, filmy, animacje, grafiki – dostarcza klient lub TANIA WWW na zlecenie Klienta, dzięki czemu gotowe realizacje mają indywidualny charakter. Wszystkie szablony w ofercie TANIEJ WWW zostały zaprojektowane i wdrożone przez nas. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Nasze dane firmowe:
'EVERYDAY Bualoy Jabłońska', ul. Jaśkowa Dolina 9/1, 80-­252 Gdańsk, NIP: 5851446388

To sposób rozmieszczenia zawartości (zdjęć, treści, grafik) i funkcjonalności na podstronach połączonych ze sobą nawigacją, tzw. menu.

Szablony TANIEJ WWW to tak jakby „szkielety”. Sposoby i formy prezentacji zawartości strony WWW zostaną te same – zmienione zostaną treści i zdjęcia na te, które nam przekażesz.

Szablon strony internetowej to też inaczej templata, templatka, layout, theme, motyw graficzny, gotowy projekt graficzny.

Strona internetowa na szablonie jest znacznie tańsza. To dlatego, że do jej uruchomienia wykorzystywany jest jeden z gotowych projektów. W TANIEJ WWW znajdziesz kilkadziesiąt różnych szablonów, w których zastosowaliśmy pełen przekrój funkcjonalności. Z pewnością znajdziesz te, których potrzebujesz. Jeśli nie – napisz do nas, razem znajdziemy rozwiązanie.

TANIA WWW to projekt, który pozwala na wyrównywanie szans i przebicia się z ofertą w Internecie. Dzięki przystępnym cenom oraz krótkim czasie realizacji – co jest możliwe dzięki wykorzystaniu gotowych szablonów – swoją atrakcyjną kampanię promocyjną mogą z sukcesem prowadzić także początkujące marki, bez wielotysięcznych budżetów. W sam raz na start.

Tak. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o możliwościach.
Pamiętaj, że na Twojej stronie internetowej będą te zdjęcia/teksty/grafiki/animacje/filmy, które nam przekażesz lub te, których wybór/przygotowanie nam zlecisz i zaakceptujesz.

Tak. Cena będzie niższa, jeśli masz własny hosting. Pamiętaj zaznaczyć tę opcję „bez hostingu” w panelu dobierania funkcji i modułów do twojej taniej strony internetowej.

Możesz, ale nie musisz. Możemy zakupić i zarejestrować dla Ciebie domenę jeszcze nie zarejestrowaną, z końcówką .pl, a Ty nie poniesiesz z tego tytułu żadnego kosztu.

Tak. Oferta w usłudze TANIEJ WWW to w większości tworzenie tanich stron internetowych na szablonach, ale tworzymy też indywidualne projekty. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów, przygotujemy ofertę i wycenę.

Wybór szablonu z oferty TANIEJ WWW najlepiej rozpocząć od wyboru wariantu:

  • MINI, typu one-page, czyli wszystkie informacje zawarte na jednej karcie (przesuwanej góra-dół)
  • MIDI, czyli do 6 podstron strony internetowej
  • MAXI, czyli do 10 podstron strony internetowej

W każdym wariancie znajdziesz kilkanaście różnych szablonów strony internetowej. Przejrzyj je i wybierz ten projekt, którego rozkład treści podoba Ci się najbardziej.

Nie przywiązuj znacznej uwagi do aktualnych zdjęć – na etapie adaptacji szablonu pod twoją stronę internetową, fotografie obecnie przedstawione na stronie internetowej zostaną podmienione na przekazane materiały.

Moduł sklepu z CMS, instalację narzędzia Google Analytics, hosting, a także dodatkowe zakładki i wersje językowe możesz dobrać niezależnie od wybranego wariantu witryny. Wariant MIDI może być rozszerzony ponadto o moduł bloga lub aktualności z CMS i boczny slider z Facebookiem (w pakiecie MAXI opcje te zawarte są w cenie szablonu). Wariant MINI może być rozbudowany o opcje z pakietu MAXI i MIDI: formularz kontaktowy, mapa Google, boczny slider z Facebookiem, moduł bloga lub aktualności z CMS, moduł sklepu z CMS, instalację Google Analytics.

Jeśli nie widzisz rozwiązania dla siebie lub nie wiesz, co wybrać – skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać najlepszy szablon strony internetowej.

Tak. Wystawiamy faktury VAT 23%. Pamiętaj wpisać dane do faktury na etapie finalizacji zamówienia.

Tak. W formularzu zamówienia strony internetowej możesz dobrać maksymalnie trzy języki obce. Jeśli potrzebujesz więcej wersji językowych, skontaktuj się z nami.

Tak. Potrzebny jest moduł sklepu, który możesz dobrać do każdego wariantu strony internetowej (MIDI, MINI, MAXI) w sekcji „dodatki”. Regulamin sklepu internetowego będzie dostępny z poziomu stopki witryny.

Otrzymasz mailem dokładną instrukcję oraz link do folderu Twojego zlecenia na dysku Google. Jeśli zamawiasz kilka stron jednocześnie – otrzymasz linki do opisanych kilku folderów.

W tym folderze należy umieścić materiały do publikacji na stronie internetowej. Prosimy – nie wysyłaj nam ich mailem, taka forma przekazywania materiałów nie jest przez nas akceptowana.

Tyle, ile potrzebujesz. Pamiętaj, że im dłużej zbierasz materiały, tym dłużej nie możemy rozpocząć pracy nad adaptacją szablonu i publikacją gotowej strony WWW w internecie.

Tak. Współpracujemy ze sprawdzonymi copywriterami, którzy mogą przygotować perswazyjne teksty. Możemy też dobrać fotografie z jednego z internetowych banków zdjęć. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów, przygotujemy ofertę i wycenę.

Powiadomimy Cię, jeśli będzie brakować jakichś materiałów lub będą mieć nieodpowiedni format.

Tak, tylko my mamy do nich dostęp i nie udostępniamy ich na zewnątrz. Masz do nich wyłączne prawa autorskie lub zgodę na wykorzystanie na takich warunkach, jakie obowiązują w twoich umowach.

Tym samym TANIA WWW nie bierze odpowiedzialności za materiały, zdjęcia i grafiki opublikowane na stronach Klientów, ani za ich produkty wystawione na sprzedaż. Nie tworzymy przy tym projektów jednoznacznie związanych z działalnością przestępczą, rasistowską lub dyskryminacyjną w powszechnie rozumianym kontekście.

W cenie zawarta jest jedna runda poprawek stylistycznych, typu podmiana zdjęć czy treści, zgłoszonych na etapie odbioru gotowej strony internetowej. W przypadku chęci wprowadzenia większych zmian – np. zmiany kolejności modułów na stronie, dodania nowych funkcjonalności, czy podstron – też jest to możliwe, ale na podstawie odrębnej oferty i wyceny oraz po opłaceniu ustalonej należności.

Do stałych kosztów utrzymania strony internetowej należy hosting. Cena oraz częstotliwość opłaty zależy od wybranej usługi. Hosting taniej WWW zawarty jest w cenie na rok, po roku można tę usługę przedłużyć.

  • dla wariantu Mini - 125 PLN (netto)
  • dla wariantu Midi - 165 PLN (netto)
  • dla wariantu Maxi - 265 PLN (netto)

Drugim stałym kosztem utrzymania strony internetowej jest koszt domeny. Cena oraz częstotliwość opłaty zależą od wybranej oferty.

Od dwóch do czterech dni roboczych, liczonych od dnia dostarczenia wszystkich materiałów.

Tak. Niezależnie od wybranego wariantu, moduł bloga oraz sklep jest wdrażany razem z prostym systemem zarządzania treścią. To znaczy, że będziesz mieć możliwość dodawania nowych zdjęć do galerii i ich usuwania; dodawania/edycji/usuwania artykułów na blogu; dodawania nowych produktów do sklepu, zmiany ich zdjęć lub opisu, a także ich usuwania.

W cenie usługi oferujemy wdrożenie do 40 produktów do sklepu/do 10 artykułów na blogu ze zdjęciami.

CMS to system zarządzania treścią. Dzięki temu możesz samodzielnie edytować zawartość strony z panelu administracyjnego. Możliwości edycji podlegają: wszystkie treści oraz zdjęcia na wszystkich podstronach.

Tak. Skontaktuj się z nami w sprawie ustalenia szczegółów. Przygotujemy ofertę i wycenę.