INDYWIDUALNIE ZAPROJEKTOWANA STRONA INTERNETOWA
DOPASOWANA DO POTRZEB I BUDŻETU

Indywidualne strony internetowe od początku do końca dopasowywane są do potrzeb klienta. Zarówno w zakresie projektu, jego wyglądu i funkcji, jak i kwestiach finansowych.

To oferta dla osób i firm, które oczekują specjalnych rozwiązań, bliskiej współpracy z menadżerem projektu oraz rozsądnej ceny. Gwarantujemy profesjonalne konsultacje oraz dopasowanie technologii do oczekiwań i celów biznesowych. W efekcie otrzymasz wyjątkową formę promocji w internecie.

ETAPY REALIZACJI
4 KROKI DO TWOJEJ INDYWIDUALNEJ STRONY INTERNETOWEJ

 • 1

  Analiza potrzeb

  Nasz analityk biznesowy skontaktuje się z Tobą celem ustalenia lub pomocy w wybraniu rozwiązań, w tym liczby podstron i odpowiednich funkcjonalności (np. mapy, formularze, moduł sklepu lub bloga).

 • 2

  Umowa i zamówienie

  Zebrane informacje posłużą do przygotowania dokładnej oferty cenowej oraz umowy. Podpisanie dokumentów jest równoznaczne z przyjęciem zlecenia i rozpoczęciem prac nad budową projektu.

 • 3

  Klikalny prototyp

  Przed budową docelowej strony internetowej przedstawimy do akceptacji klikalny prototyp witryny. Pozwoli to uzgodnić docelowy rozkład poszczególnych elementów witryny: treści, zdjęć i funkcjonalności.

 • 4

  Budowa strony i wdrożenie

  Zaakceptowanie prototypu i przekazanie materiałów otwiera ostatni etap – budowę indywidualnej strony internetowej. Docelowy wygląd przedstawimy do akceptacji przed publikacją w internecie.

WŁAŚCIWY WYBÓR
DLA TYCH, KTÓRZY OCZEKUJĄ WIĘCEJ

Wybierając indywidualny projekt strony internetowej masz pewność, że wszystkie rozwiązania wybrane i opracowane zostały dla spełnienia Twoich celów. Nie chodzimy na skróty, nie używamy - w tego rodzaju zlecaniach - gotowych rozwiązań.

Atrakcyjne ceny realizacji – jedne z najniższych w kraju za tak wysoką jakość – wiążą się z tym, że nie jesteśmy wielką korporacją z tysiącami etatów. Zespół TANIEJ WWW to grupa kreatywnych rzemieślników, która stawia na bezpośredni kontakt. Masz pewność, że przez Twój projekt – od początku do końca – poprowadzi Cię ta sama osoba. Świadoma Twoich potrzeb i technologii, które naprawdę Ci się przydadzą.

Orientacyjny cennik indywidualnych stron WWW:*

MAXI: 2400 PLN

MIDI: 1600 PLN

MINI: 900 PLN* Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Dokładna wycena zostanie określona na podstawie analizy potrzeb.


ZAPYTAJ O WYCENĘ
thanos najlepsze strony na wyciągnięcie reki

A MOŻE STRONA INTERNETOWA NA GOTOWYM SZABLONIE?

Wiesz, czego potrzebujesz oraz chcesz obniżyć koszty i przyspieszyć czas realizacji? Sprawdź gotowe szablony stron internetowych. Nasze autorskie layouty w połączeniu z Twoimi materiałami stworzą solidną i nowoczesną stronę internetową.

ZOBACZ SZABLONY
Iamge Description